Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Факти про калоріях, які просто необхідно знати

Факти про калоріях, які просто необхідно знати

Ще з шкільного курсу фізики ми пам'ятаємо, що калорія, поряд з джоулем, — одиниця вимірювання енергії. Енергетична цінність продуктів — величина, яка в цих одиницях вимірюється.

Говорячи простою мовою, калоріями ми обчислюємо то кількість енергії, що міститься в наших напої та їжу. Ми їмо, щоб існувати: харчова енергія необхідна нам для підтримки основних процесів життєдіяльності, зростання і розвитку організму.

У сьогоднішньому огляді ми коротко і максимально доступно розповімо вам всі основні факти про калоріях, які просто необхідно знати тим, хто хоч трохи цікавиться правильним харчуванням і не хоче заплутатися в море суперечливої інформації.

Добова норма калорій індивідуальна

Всі показники умовні. Ми звикли вважати, наприклад, що жінка середнього зросту і ваги, не піддається високим фізичним навантаженням, повинна отримувати щодня не менше 1600 кілокалорій, щоб підтримувати нормальну вагу, а чоловік з такими ж середніми показниками — близько 2000 кілокалорій.

насправді ж все не так однозначно: кожен організм індивідуальний, і ваші особливості (такі, наприклад, як вік, показники здоров'я, спортивна активність, намір набрати або скинути вагу) в першу чергу визначають той мінімум калорій, що ви повинні одержувати з їжею кожен день.

Якщо вам не дає спокою питання, скільки калорій ви можете дозволити собі щодня і не можете втриматися від того, щоб не підраховувати їх після кожної трапези, користуйтеся спеціальними калькуляторами, які врахують ваші індивідуальні показники і через спеціальні формули розрахують спеціально для вас ідеальний добовий калораж.

Навіщо рахувати калорії

Інший цікавий і не менш важливе питання: навіщо ж взагалі рахувати калорії? Деякі дієтологи скептично ставляться до цієї популярної тенденції здорового харчування, віддаючи перевагу простим числам збалансований і повноцінний раціон.

Багато фахівці зі спортивного харчування переконані, що точно підрахувати кількість споживаних і витрачених калорій абсолютно неможливо, а ось відстеження правильного співвідношення в своєму харчуванні БЖУ (білків, жирів і вуглеводів), навпаки, легко дотримуватися, і саме останній фактор найбільш значущий для тих, хто прагне побудувати красиве, здорове тіло.

Ми в Cookery впевнені, що істина, як завжди, знаходиться десь посередині, і радимо все-таки звертати увагу на кількість споживаних калорій (додатка для смартфона, таблиці в інтернеті і етикетки на продуктах харчування допоможуть вам робити це регулярно), намагатися їсти тільки якісну, натуральну, корисну їжу і правильно поєднувати нутрієнти один з одним.

Калорії і вага

Взаємозв'язок калорій і ваги регулюється трьома простими правилами, які однаково працюють абсолютно для всіх, незалежно від індивідуальних показників і особливостей організму.

Правило перше: щоб підтримувати свій нормальний вагу, при цьому залишаючись максимально працездатними, ви повинні споживати стільки ж калорій, скільки витрачаєте.

Правило друге: щоб набрати вагу, просто їжте більше калорій, ніж можете витратити, не підвищуючи калораж на тиждень більше, ніж на 1000 кілокалорій.

Правило третє: щоб скинути вагу, ви повинні витрачати більше калорій, ніж з'їдаєте. Це "золоте" правило схуднення, яке вписується в абсолютно будь раціон і будь-яку дієту. Щодня створюйте дефіцит калорій, щоб змусити організм працювати "на повну котушку" і спалювати свої жирові запаси.

Не всі калорії однакові

Якщо ви будете прагнути до певної цифри, бездумно підраховуючи калорії, ви ризикуєте забути про другий фактор калорійності, не менш важливий, ніж енергетична цінність: ми говоримо, звичайно, про якість споживаних калорій.

Погодьтеся, що дотримати свою добову норму калорій, з'ївши кілька шоколадок, зовсім не одне і те ж, що поснідати, пообідати і повечеряти здоровою і корисною їжею, дотримуючись той же калораж.

Більш якісні калорії — натуральна їжа, не містить шкідливих швидких вуглеводів (цукру), трансжирів і різних штучних добавок. Просто кажучи, між однаковими за своєю харчової цінності цукеркою і бананом, завжди віддавайте перевагу останньому.

Корисне — не значить дієтичне

Ви, напевно, здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що мед набагато калорійніший цукру. Чайна ложечка цукру "обтяжить" вас всього на 16 кілокалорій, в той час як корисний, натуральний мед — на цілих 25 кілокалорій. Зрозуміло, цей факт зовсім не означає, що чай з цукром виявиться корисніше для вашого організму, ніж чай з медом: все йде рівно навпаки (дивіться попередній пункт).

Заспокоюючи себе тим, що ви харчуєтеся правильно, не допускайте переїдання та все одно підраховуйте калорії хоча б приблизно: дієтичні страви можуть мати дуже високою енергетичною цінністю. Навіть сендвічі, приготовані вами самостійно тільки зі свіжих овочів і цільнозернового хліба, можуть виявитися набагато калорійніший кількох порцій роли з лососем або пари шматочків піци. Точно так само ми нерідко набираємо зайву вагу, вибираючи вівсянку з солодкими (хоча і дуже корисними) топінгами на сніданок.

Пам'ятайте, що здорове харчування теж передбачає деякі розумні обмеження: певна кількість калорій, нормальний розмір порцій. Так, наприклад, якщо ви вирішите з'їдати відразу по кілька порцій абсолютно нежирної індички під соусом каррі або випивати один вітамінний смузі за іншим, сподіваючись на користь цих страв, ви рано чи пізно помітите, що стрілка на вагах "поповзла вгору на пару зайвих кіло.