Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Що станеться з вашим організмом, якщо ви відмовитеся від газованої води

Що станеться з вашим організмом, якщо ви відмовитеся від газованої води

Напевно, ви багато разів чули про шкоду солодких газованих напоїв, але навіть після цього піддавалися спокусі і не могли встояти перед дієтичною колою — менш калорійним і, на перший погляд, більш корисним варіантом. На жаль, все не так просто.

Вчені вже давно припускають, що часте споживання дієтичної газованої води, яка містить штучні цукрозамінники, веде до ожиріння підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і завдає організму серйозної шкоди, погіршуючи наше самопочуття і підриваючи здоров'я.

Одного разу відмовившись від дієтичної коли ви відразу ж помітите, як ваш організм почне стрімко поліпшуватися: ми вирішили розповісти вам про найбільш вражаючих зміни, які відбудуться з вашим організмом.

Відновлення смакових рецепторів

Дієтична газована вода дуже солодка, завдяки вмісту в ній сахарозамінникам: так, наприклад, харчова добавка аспартам в 200 разів солодше цукру білого. Зрозуміло, наші смакові рецептори з часом притупляються про цю неймовірну насолоду і перестають відчувати й розпізнавати інші смаки. Як тільки ви відмовитеся від дієтичних напоїв, ви знову відчуєте, які солодкі насправді яблука і, наприклад, зможете розрізняти безліч смакових відтінків різних сирів.

Мінус кілька зайвих сантиметрів в талії

Парадокс: дієтичні напої анітрохи не допомагають худнути, а навпаки, в довгостроковій перспективі призводять до набору зайвої ваги, та ще й у компанії з діабетом, хворобами серця та підвищеним тиском. Крім цього, газована вода викликає підвищене виділення шлункового соку, який, у свою чергу, змушує нас переїдати.

Кістки і зуби стануть міцнішими

Відмовившись від дієтичних напоїв, ви поліпшите стан своїх кісток і знизити ризик переломів: вся справа в тому, що щоденне споживання газованої води робить наші кістки крихкими і пористими, руйнуючи їх і вимиваючи з організму кальцій, настільки необхідний для здоров'я кісток. Зубна емаль також стане білішою і міцніше після того, як ви перестанете пити розчиняють її газовану воду.

Поліпшення роботи нирок

Дієтична газована вода в буквальному сенсі б'є по нирках, знижуючи їх працездатність. Після того як організму більше не потрібно буде боротися з сотнею невимовних інгредієнтів, що входять до складу дієтичної коли, ваші нирки зможуть повернутися до своїх основних функцій: виведенню токсинів, регуляції артеріального тиску і підтримання кислотно-лужного балансу.

Припинення мігрені

Якщо вас досі мучили головні болі, яких ви ніяк не могли знайти пояснення, спробуйте відмовитися від дієтичної коли: справа в тому, що міститься в ній підсолоджувач аспартам провокує головний біль, посилює почуття неспокою і тривоги і може в підсумку призвести навіть до важкої безсонні.