Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Як схуднути раз і назавжди: розкриваємо всі секрети

Як схуднути раз і назавжди: розкриваємо всі секрети

Тільки дуже невеликому відсотку схудлих людей вдається утримати свій новий, такий чудовий вагу. Більшість же досить швидко отримують назад всі свої з працею втрачені кілограми. Нерідко ще й з добавкою. Чому вони повертаються і як цього уникнути? Намагаємося розібратися в сьогоднішньому огляді.

Спочатку напружуєшся, потім відриваєшся

найпростіша і поширена причина моментального повернення втрачених кілограмів — банальне объедание після закінчення дієти. При вигляді своєї постройневшей фігури дівчини на радощах часто вирішують, що тепер можна порадувати себе і накидаються на все, від чого відмовлялися в довгі дні дієтичних мук. Результати не змушують себе чекати у вигляді повернення до колишніх форм. За харчуванням треба стежити регулярно, без перерв на гастрономічні оргії. Правильно харчуватися і дозволяти собі щось смачненьке в розумних кількостях на регулярній основі, ніж чергувати строгі дієти з святами живота.

Тяжкість змін

Людський організм звикає до своєї ваги і опирається змінам. Після схуднення він прагне повернути свої звичні параметри, в яких він звик функціонувати. Це ще одна причина, чому при схудненні не можна зриватися на поїдання всього підряд. Потрібно продовжувати підтримувати обрану для схуднення систему живлення, щоб дати організму час перебудуватися і звикнути до нових умов. Це справа нешвидка і вимагає терпіння.

Ніяких авансів

Не секрет, що дівчатам часто приходить в голову думка на кшталт "сьогодні співаємо вдосталь, а завтра побігаю — і все піде". Так не вийде. Кількість з'їденої їжі повинна відповідати витраті енергії. Організм швидко розподіляє калорії — які витратити, які відкласти через непотрібність — і до тієї самої пробіжки всі надлишки вже встигнуть перетворитися в наш "улюблений" жир і відкластися в боки або ще куди-небудь. Контролювати кількість з'їденого треба завжди і скрізь, не сподіваючись позбавитися від зайвої завтра. Тому що жир воно перетвориться вже сьогодні.

Все добре в міру

Причина повернення кілограмів — занадто жорстка дієта. Звиклий добре поїсти організм відчуває сильний стрес і після закінчення голодування прагне запасти якомога більше жиру на чорний день. Щоб уникнути цього, потрібно підібрати раціон, який буде забезпечувати достатньо калорій і одночасно прискорювати обмінні процеси, щоб запаси жиру пішли в витрата, а організм не відчував стрес і не запасал нічого зайвого.

Не в їжі щастя

Їжа часто є для нас певною нагородою і втіхою. Втомилася і засмутилася? Треба поїсти. Дуже добре попрацювала? Молодець, можна пригоститися тортиком. В результаті встановлюється психологічна залежність, і їжа з джерела енергії перетворюється в радість життя. А хіба можна відмовити собі в радості? Якщо це так, варто переглянути своє ставлення до їжі і знайти собі інші радості і задоволення.

Знайти рівновагу

загалом, щоб схуднути раз і назавжди, треба назавжди змінити своє ставлення до їжі. Їжа — це джерело енергії, тому треба відрегулювати її кількість у відповідності зі своїми енергетичними витратами. Або менше, або більше витрачати. Якщо споживання не буде перевищувати витрати, тоді з вагою проблем не буде.