Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » 13 причин, за якими офіціанти найчастіше звільняються з роботи

13 причин, за якими офіціанти найчастіше звільняються з роботи


Роботу в сфері обслуговування в ресторанному бізнесі можна сприймати і як відправну точку чиїйсь кар'єри, і як проміжний варіант зайнятості між роботою і навчанням, а хтось готовий присвятити цій справі все своє життя. Але навіть деякі з найбільш закоренілих і загартованих у боях офіціантів, барменів і кухарів в кінцевому підсумку вирішують звільнитися і поміняти свою роботу.

В сьогоднішньому огляді ми наводимо найбільш поширені причини, за яким працівники сфери обслуговування воліють звільнятися. Як ви вже напевно здогадалися, однією з найголовніших причин є розмір заробітної плати це досить легко зрозуміти. А ось решта 13 причин виявилися більш цікавими.


1. Люди не сприймають цю роботу всерйоз

Обслуговування столиків, робота на кухні чи за барною стійкою — це досить важка праця, проте не багато хто з сторонніх спостерігачів з цим погодяться. Просто спробуйте хоча б раз простояти 10 годин за зміну, і ви зрозумієте, про що йде мова.

2. Бажання застосувати свою освіту в вирішенні більш складних завдань

Ви будете здивовані, дізнавшись, що ваш улюблений бармен має ступінь магістра. І після приготування мільйонів коктейлів Манхеттен він може просто захотіти використовувати своє освіта за призначенням.

3. Постійний біль в ногах

зрештою, це просто фізично складно — стояти весь день. Тіло відмовляється слухатися, ноги кам'яніють і постійно дають про себе знати, змушуючи людину все глибше і глибше освоювати секрети народних методів лікування варикозу.


4. Клієнти можуть ставитися до офіціанта як до "недочеловеку"

Деякі клієнти можуть бути проблемними. І до кінця зміни співробітникові може просто не вистачити терпіння миритися з їх поганим настроєм.

5. Товариші по службі залишають бажати кращого

Деякі з напарників сприймають роботу адекватно і з усією відповідальністю, у інших же цієї серйозності може бракувати. І якщо команда не повністю складається з лідерів, то, швидше за все, офіціантові належить виконувати роботу за двох.

6. Доводиться пропускати свята

Працівники сфери обслуговування повинні бути готові прийняти клієнтів завжди — і в новорічну ніч, і в День святого Валентина. А це гарантовано означає, що комусь із персоналу не пощастить зустріти свято в компанії близьких і друзів.


7. Немає можливості навіть захворіти

Ніхто не викличе на роботу хворого офіціанта. Плюс відсутність медичної допомоги на роботі. Залишається тільки поспівчувати всій безперспективність ідеї застудитися.

8. Вихідні насправді вихідні

У зв'язку з підвищеної завантаженістю ресторанів під час вихідних, понеділок стає новою суботою для офіціанта. А неділі просто не існує.

9. Це досить напружена праця

Багатозадачність віднімає багато психічної енергії. Пояснювати, з яких інгредієнтів складається кожне страва, прийняти послідовно замовлення у кількох столиків і вирішувати трапляються форс-мажори таку кількість справ може надломити будь-якого.


10. Доводиться повторювати одну і ту ж задачу знову, і знову, і знову

Після того як людина за всіма правилами розкладе 100 комплектів столового срібла 1000 разів за тиждень, можливо, йому може захотітися просто перевернути всю посуд догори дном.

11. Кухня кипить тестостероном

Робота в маленькому просторі, часто повністю чоловічому колективі рано чи пізно може перетворитися на нескінченний конкурс "хто крутіший".


12. Дозвілля стає небезпечним для здоров'я

Можна подумати, що після 10 годин перебування на ногах у робочому режимі офіціантові захочеться просто відключитися в ліжку і проспати до наступного дня. Однак замість цього деякі співробітники йдуть в сусідній бар і залишають там половину своєї зарплати "знімаючи напругу". Але чи варто воно того?

13. Дохід офіціанта надто непередбачуваний

Страйки і стрибки курсу валют, злети і падіння — нестабільність зарплати, залежить від чайових, в кінцевому підсумку змушує багатьох офіціантів і барменів шукати кращого життя.