Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Сім найкращих продуктів, які захистять від новорічного похмілля

Сім найкращих продуктів, які захистять від новорічного похмілля


Вважається, що є лише один вірний спосіб запобігти похмілля — пити в помірних кількостях або не пити зовсім. Якщо ж ви спантеличені пошуком іншої стратегії напередодні Нового року, у нас для вас є хороші новини: деякі продукти можуть допомогти запобігти симптоми похмілля, якщо з'їсти (або випити) їх напередодні або безпосередньо під час вечірки.

Радимо підготуватися заздалегідь і приготувати побільше закусок з 7-ю корисними продуктами! Якщо похмілля все-таки вас наздогнала, не біда — всі ці інгредієнти будуть корисні і вранці, усуваючи симптоми і повертаючи нас до життя.


1. Соління

Теорія "ранкового розсолу" підкріплена науковими фактами: ударна доза алкоголю не тільки зневоднює наш організм, але і виводить разом з рідиною електроліти. Заповнити цю втрату можна за допомогою 50 мл розсолу, випитого безпосередньо перед вечіркою, і такого ж обсягу після пробудження. А ще можна просто активно закушувати огірками або квашеної капустою.


2. Мигдаль

А тепер освоюємо древній спосіб лікування похмілля від американських індіанців: пожувати сутра жменьку мигдалю. Справа в тому, що мигдаль багатий вітамінами групи B, магнієм і залізом. Вдосконалений варіант, який гарантує нашому організму заряд калію і живлющої фруктози, — це тост з мигдальною пастою, медом і бананами.


3. Хумус

Алкоголь швидко виснажує вітамінні і мінеральні запаси нашого організму, з-за чого вранці ми відчуваємо себе розбитими і млявими. Звертаємося за підмогою до хумусу — джерело природних вітамінів групи B і амінокислот. Таке блюдо швидко вдихне в нас енергію і поверне до життя, особливо якщо доповнити хумус багатими клітковиною овочевими паличками із огірків та моркви.


4. Яйця

Яйця є хорошим джерелом цистеїну — амінокислоти, яка допомагає нейтралізувати альдегід оцтової кислоти, що утворюється в печінці і доставляє неприємності нашому страждаючому організму. А що міститься в яйцях таурин активізує роботу печінки, відновлюючи і захищаючи її від шкідливого впливу етилового спирту. Доповніть свою яєчню спаржею, яка за результатами досліджень також активно захищає клітини печінки.


5. Курячий суп

Ми більше звикли лікувати курячим бульйоном хворих на застуду та грип, а не страждають від похмілля. Проте на практиці засіб виявляється дуже дієвим. Куряче м'ясо багате амінокислотами, у тому числі і вищезазначеним корисним для печінки цистеїном, а теплий бульйон швидко заповнить виснажені запаси рідини і солі. Не можете без хліба? Виберіть крекери, фітнес-хлібці або сухарики — вони відмінно абсорбує токсини.


6. Томатний сік

Можливо, саме в користь томатного соку для лікування похмілля криється секрет популярності "Кривавої Мері". Справа в тому, що томати багаті мінералами і ферментами, які "вимиває" з нашого організму алкоголь. Також томати містять фруктозу, антиоксиданти і лікопен — ці речовини здатні прискорити процес виведення спирту з організму, корисні для печінки і зменшують наявні запалення.


7. Вівсянка на молоці

Вашому шлунку і кишечнику вранці напевно знадобиться допомога та особлива увага — для цього нам знадобиться тарілка класичної вівсянки. Кальцій, залізо, магній і вітаміни групи B, що містяться в достатній кількості в вівсянці, компенсують понесені втрати, а клітковина допоможе з нейтралізацією кислоти. Буде корисно і молоко — воно здатне уповільнити всмоктування спиртного і захистити шлунок.