Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Десерти » Імбирно-шоколадне печиво для новорічного столу

Імбирно-шоколадне печиво для новорічного столу


У новорічну ніч час для десерту настає вже далеко за північ і дуже хочеться, щоб він був по-справжньому святковим і смачним, щоб і без того вже насытившиеся гості знайшли в собі сили і бажання його спробувати і сказати спасибі господині.

При приготуванні можна використовувати одноразові форми з щільної фольги або звичайну форму, застелену пергаментним папером.

  Інгредієнти:

  • імбирне Печиво 150 г
  • зацукрований Імбир 70 г
  • Шоколад з високим вмістом какао 150 г
  • Масло вершкове 50 г
  • Мед квітковий 50 г

  Спосіб приготування:

  1. Імбирне печиво довільно поламати, але не в дрібну крихту або борошно.

  2. Зацукрований імбир нарізати середніми шматочками. Відкласти трохи імбиру і печива для прикраси.

  3. Окремо перемішати шоколад, масло і мед, помістити суміш у велику жароміцну миску і поставити на водяну баню, поки всі компоненти не розчиняться і не перетворяться на гладку блискучу масу.

  4. Потім додати суміш печива і імбиру, швидко перемішати і викласти в підготовлену форму. Злегка вирівняти і прикрасити раніше відкладеним імбиром і печивом.

  5. Поставити в холодильник або морозильну камеру до повного застигання не менше ніж на 30 хвилин. Після застигання фігурно порізати і подавати.

  6. Готові квадратики можна красиво упакувати для подарунка. Зберігати в холодильнику. Заготовку для кондитерського вироби можна зробити заздалегідь і зберігати в морозильній камері до 30 днів.