Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Тягучки

Пропоную вашій увазі рецепт приготування тягучок. Ці смачні цукерки вперше придумав французький кондитер, і тут в якості основного інгредієнта виступають свіжі ягоди та фрукти, що так актуально в літній час. Приготувавши тягучки, ви не тільки смачно порадуєте своїх домочадців, але і приємно здивуйте їх.

Інгредієнти для приготування тягучок:

 1. Вершки (33%) – 200 мл
 2. Малина (свіжа або морожена) – 170 гр.
 3. Ожина (свіжа або морожена) – 100 гр.
 4. Сироп глюкози – 270 гр.
 5. Цукрова пудра – 230 гр.
 6. Масло вершкове – 20 гр.

Інвентар:

 1. Каструлю
 2. Форма
 3. Пергаментний папір
 4. Кухняного ножа
 5. Харчова плівка

Приготування тягучок:

Крок 1: Готуємо інгредієнти

інгредієнти

Так як зараз ще не продають свіжу малину і ожину, я купила в магазині морожену, і залишила розморожуватися при кімнатній температурі.

готуємо ягідне пюре

Після чого перекладаємо ягоди в блендер, заливаємо вершками і все ретельно збиваємо до утворення однорідної маси. У результаті повинно вийти густе пюре.


Крок 2: Готуємо тягучки

варимо сироп глюкози

Тепер, власне, приступаємо до приготування цукерок.

Отже, ставимо на середній вогонь розігрівати каструлю, в яку виливаємо сироп глюкози і доводимо його до кипіння. Потім всипаємо в каструлю цукрову пудру, але ні в якому разі не заважаємо, а чекаємо поки вона сама розчинитися в сиропі. У підсумку він повинен стати коричневого кольору, після чого вливаємо в нього наше фруктове пюре і продовжуємо варити, постійно помішуючи, до повного застигання. В кінці знімаємо каструлю з вогню, додаємо шматочок вершкового масла і гарненько перемішуємо.

додаємо до глюкози ягідне пюре

Тепер беремо форму, застеляємо її пергаментним папером, виливаємо в неї нашу суміш і відправляємо в холодильник застигати як мінімум на 12 годин.

переливаємо масу у форму і відправляємо застигати


Крок 3: Подаємо тягучки

подаємо

Через 12 годин дістаємо форму з холодильника і за допомогою теплого ножа (злегка розігрітого на вогні) вирізаємо цукерки. Ними можна відразу ж поласувати або ж оберніть їх в харчову плівку і в такому вигляді зберігайте в холодильнику.

Приємного апетиту!


Поради:

- Для того, щоб було легше нарізати цукерки, крім того, що ніж необхідно нагріти, його ще можна злегка змастити рослинним маслом.

- Якщо ви не знайшли сироп глюкози, його можна замінити медом.

- Крім ягід для приготування тягучок можна використовувати будь-які фрукти.