Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Сирний крем

Як часто ви зустрічаєте рецепт десерту з виключно позитивними властивостями? Зазвичай як: смачно, значить калорій ціле море. Сирний крем - рідкісне виключення, і смачний, і корисний. Готувати його просто і швидко, продукти доступні, і придбати їх можна в будь-якому магазині. Загалом, сама досконалість.

Інгредієнти для приготування сирного крему:

  1. Сир - 500 г
  2. Вершки 20% - 150 мл
  3. Вершки 33% - 250 мл
  4. Цукор - 100 г
  5. Цукор ванільний - 1 пакетик

Інвентар:

  1. Миска - 2 шт
  2. Міксер або блендер
  3. Сито
  4. Ложка столова

Приготування сирного крему:

Крок 1: Готуємо сирний крем.

сир і вершки

Сир для крему повинен бути ніжний і обов'язково свіжий. Магазинний сир нульової жирності врівноважують жирні вершки, крем виходить дуже смачний і легкий.

Перш за все, необхідно об'єднати сир, цукор і вершки 20% жирності в однорідну масу. Якщо у вас є хороший потужний міксер - чудово, він впорається з цим завданням за кілька хвилин. Якщо міксер слабкий або його зовсім немає, тоді сир доведеться протерти кілька разів через сито, інакше крем вийде з грудочками, а потім вже збивати з цукром і вершками.

збиваємо вершки

Тепер необхідно збити вершки 33% до пишної і щільної піни. А потім підмісити його до сиру з допомогою віночка.

Перемішуйте сирну масу і збиті вершки поки не вийде однорідний крем.

Крок 2: Подаємо сирний крем.

готовий сирний крем

Сирний крем можна подавати як самостійний десерт, використовувати для приготування тортів і тістечок.

Приємного апетиту!

Поради:

– Щоб не мити зайвий раз міксер, можна спочатку збити вершки, а потім сир. Його можна збивати немитою віночком після вершків, а от навпаки - вершки після сиру - ні.

– Сирний крем може стати чудовою основою для різноманітних десертів. Додайте в нього заздалегідь розпушений желатин (в кількості, рекомендованому виробником) і у вас вийде дуже смачний сирний крем-мус, який можна подати з шоколадом і горіхами, або викласти шарами в креманку з желе зі свіжих фруктів і ягід.