Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Десерти » Панакота » Ванільна панакота

Ванільна панакота

найкращою панакотою,вважають натуральну,але якщо Вам не вистачає смаків,природно Ви можете додати різні добавки. Чого я Вам раджу,так це не додавати у панакоту какао. Він не додасть їй як такого смаку,а тільки буде скрипіти на Ваших зубах. Перейдемо до приготування.

Інгредієнти для приготування:

  1. вершки (30%)-400мл.;
  2. цукровий пісок-150гр.;
  3. ваніль;
  4. желатин-15г ;
  5. жовток-2шт;
  6. апельсини.

Інвентар для приготування:

  1. каструля;
  2. ложка;
  3. міксер.

Приготування.

Крок 1: Робимо суміш.

  

Беремо невелику каструлю і змішуємо в ній 350мл вершків,цукор і ваніль. Після чого,ставимо на плиту і доводимо до кипіння. Бажано робимо це на маленькому вогні. Стежте ,щоб молоко не втекло.


Крок 2: Готуємо "безе".

Тепер ми беремо яйця ,в нашому випадку дві штуки і акуратно виймаємо з них жовток.  Робимо ще одну суміш з решти вершків і додаємо в них желатин і жовтки,все добре перемішуємо. Після чого заливаємо до раніше зробленої суміші. Ставимо на плиту   і доводимо до кипіння. Ні в якому разі не кип'ятіть! 

Цей розчин збиваємо міксером на великій швидкості. Вийде відмінно,якщо Ви зробите цей процес у холодній бані. 


Крок 3: Заливаємо в форми і подаємо.

  

робимо Формочки з апельсина. Розрізаємо його навпіл і виймаємо нутрощі. Можете не переживати за апельсинове "м'ясо",все одно Ви його будете нарізати. Зробивши такі форми, ріжемо нутрощі апельсина на маленькі шматочки і викладаємо в самому низу форми. Заливаємо отриманою сумішшю. 

  

Потім можете увіткнути наостанок шматочок вафельки. Після чого помістимо в холодильник на 2-3 години. Виходить дуже божественний смак ,та ще й з сюрпризом всередині.

Приємного апетиту!


Поради:

- А ще досить важливо не переборщити з цукром, тому як це десерт легкий, повітряний, а зайва солодкість додасть лише тяжкість вашому шлунку згодом.

-  Можете апельсин змішати з бананом або ківі,на Ваш смак.

- Форми можна використовувати і інші. АЛЕ зате в такому разі,виходить дуже креативно.