Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Лагманы

Рецепти лагманов


Рецепти:


Лагман - це традиційне блюдо, яке поширене у всіх народів середньої Азії. Існує безліч варіацій готування лагмана, але зазвичай його готують з баранини або яловичини. Я пропоную Вам приготувати лагман з свинини - суп з овочами, локшиною і м'ясом.

Лагман з яловичини – це блюдо узбецької кухні, але запозичене у китайців. Основним інгредієнтом є локшина домашнього приготування. Подається лагман разом тушкованим м'ясом у підливі, а їдять паличками. При цьому його можна подавати, як і перше, так і друге блюдо.

Лагман по-татарськи – це домашня локшина, полита підливою з бараниною і овочами. Лагман –  страва, що викликає багато суперечок про своїй рецептурі. Практично в кожній татарської сім'ї є свій рецепт лагмана. Саме по собі це блюдо дуже незвичайне: хтось вважає лагман супом, інші стверджують, що це друге – все залежить від рецептури.

За свідченням деяких джерел лагман – це блюдо узбецької кухні. Деякі називають його другим блюдом, а деякі подають його на перше. Одне знаю точно: основний інгредієнт – це лапша домашнього приготування. Сьогодні я познайомлю вас з рецептом готування лагмана з баранини .

Впевнена, що не багато чули про таке блюдо. Та й мені важкувато як його описати: це і не перше і не друге, хоча подавати його можна і так і так. А найголовніше, що вона навіть має свою легенду приготування. І можу точно сказати, що це страва родом з Китаю, але найкраще його готують в Узбекистані, тому по праву його можна віднести до їх національної кухні. І сьогодні я познайомлю вас з рецептом готування лагмана уйгурського .