Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити шоколадно-кокосовий рулет без випічки?
Запропонований у цій статті рецепт чудового десерту з насиченим шоколадно-кокосовим смаком цікавий в першу чергу саме тим, що готується це ласощі дуже-дуже просто і на диво швидко - і навіть випікати нічого не потрібно (що дуже важливо, якщо ви з якоїсь причини не можете скористатися духовкою).

Список складових, які знадобляться для того, щоб зробити шоколадно-кокосовий рулет по цьому рецепту: 100 грамів пісочного печива (будь-якого), 50 мл кокосового молока (можна замінити такою ж кількістю звичайного молока або не дуже міцної кави), дві столові ложки порошку какао, 40 г кокосової стружки, 40 грамів вершкового сиру і 40 грамів цукрової пудри.


Пісочне печиво потрібно подрібнити до стану дрібної крихти, після чого до неї слід додати какао-порошок і кокосове молоко (або іншу рідину - кава, звичайне молоко) і перемішати до отримання однорідної досить липкої маси.
Кокосову стружку теж бажано подрібнити і змішати з цукровою пудрою і вершковим сиром, який при необхідності цілком можна замінити розм'якшеним вершковим маслом.
Далі шоколадну масу треба викласти у вигляді прямокутного і досить тонкого шару на відрізок харчової плівки, зверху рівномірно розподілити кокосову суміш і згорнути все це в плотненькией рулетик, який прямо в плівці необхідно поставити в холодильник на кілька годин.
Ну а коли шоколадно-кокосовий рулет застигне і охолоне, його потрібно буде порізати на невеликі скибочки і потім подавати до столу.