Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити малосольні огірки без розсолу?
Що може бути краще чудових хрустких і водночас ніжних маринованих огірочків?! Ніщо, хіба що саме такі огірочки, але тільки готуються набагато простіше і швидше - смачні мариновані огірки, для приготування яких буде потрібно всього кілька годин і які готуються незвичайним чином без маринаду!
Звичайно ж для огірків зараз не сезон, але цей рецепт обов'язково стане у нагоді будь-якій господині, так що його варто взяти на замітку.

Що потрібно для того, щоб зробити малосольні огірки без розсолу: один кілограм меленьких огірочків, три-чотири зубчики часнику, пучок свіжого кропу, одна столова ложка солі і два поліетиленових пакетика.
Огірки необхідно ретельно вимити і обрізати у них кінчики. Часник і свіжий кріп дрібно порізати, після чого все це (тобто огірочки, кріп і часник) покласти в пакет і туди ж додати столову ложку солі.


Пакет міцно зав'язати і для зайвої герметичності покласти ще один такий же пакет, а потім добре потрясти його, щоб вміст повністю перемішалося.
Далі пакет потрібно поставити в холодильник приблизно на 6-8 годин, при цьому його необхідно періодично діставати і знову добре струшувати.