Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати хлібці-крекери?
Дуже смачні і дуже корисні для здоров'я хлібці можна приготувати власноруч. Готуються хлібці-крекери з житнього, лляної та кукурудзяного борошна.


Необхідні продукти: висівок одна столова ложка, борошна житнього один стакан, пів склянки льняної муки (подрібнити насіння), пів склянки кукурудзяного борошна, столова ложка лляного насіння, один стакан теплої води, пів чайної ложки солі і повна чайна ложечка оливкової олії.

Приготування хлібців-крекерів: всі сухі інгредієнти змішуються віночком, додається масло і тонкою цівкою вода. Так як розпушувача в тісто не додається, розкочувати його слід дуже тонко. Краще всього для розкочування використовувати силіконовий килимок, на ньому ж можна і випікати хлібці.

Розкатаний пласт тіста необхідно нарізати на шматочки будь-якої форми, часто виделкою або наколоти зубочисткою і після відправити на випічку в духовку, виставивши температуру +180. Тонко розкачані крекери повністю пропікаються за двадцять хвилин. Якщо ви раскатаете тісто трохи товщі, відповідно і час витримки в духовці треба збільшити.
Приємного!