Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як спекти печиво "Вушка"?
Практично всі без винятку знають і люблять печиво під назвою "Вушка", що як раз і не дивно, адже воно дуже смачне - легке і хрустке, ну і також воно досить доступно за своєю вартістю, ну а ті, хто магазинними продуктами віддає перевагу домашню випічку, цілком зможуть легко і швидко спекти таке чудове печиво будинку скориставшись даним рецептом.

Отже, для того, щоб зробити домашній варіант смачного печива "Вушка" вам знадобиться наступне: приблизно пів кілограма пшеничного борошна, 10 г солі, 50 грамів вершкового масла, одна пачка вершкового маргарину (250 грамів), 250 мілілітрів холодної води, цукровий пісок.


На дошку слід гіркою насипати борошно, а в середині зробити поглиблення і покласти не занадто холодне масло і сіль, після чого почати місити тісто, вливаючи потроху дуже холодну воду. Далі тісто потрібно не тонко розкачати у формі прямокутнику, в середину пласта викласти розм'якшений маргарин, загорнути краї тіста зробивши своєрідний конверт з маргарином усередині і розкачати. Після цього тісто треба ще два-три рази згортати і розгортати (при цьому даючи йому 15-20 хвилин постояти між процедурами), а потім обернути харчовою плівкою і відправити в морозилку на ніч.
Після тісто необхідно знову тоненько розкачати в прямокутник, щедро посипати цукром, згорнути його краю всередину і розрізати на окремі печива-вушка, які потрібно викласти на деко і випікати 10 хвилин в дуже гарячій духовці з одного боку і 5 хвилин вже перевернувши на іншу сторону.