Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Джем з яблук і апельсинів
Якщо ви не любите увагою яблука, але при цьому дуже любите всякого роду солодощі, пропонуємо вам рецепт приготування смачного варення з яблук і апельсинів.


потрібно для приготування такого джему: яблук кислих один кг, два апельсина, пів кіло цукру. Вода не знадобиться, оскільки варитися джем буде в апельсиновому соку.

Порядок приготування: яблучка моєму, сушимо, нарізаємо, будь-які тверді частинки викидаємо. Шматочки яблук засипаємо цукром. З вимитої апельсинчика тиснемо сік. Сік виливаємо до яблук. Ставимо каструльку на вогонь і на сильному вогні, не забуваючи заважати вміст каструльки ложкою, варимо джем 50 хвилин. До кипіння і варимо на сильному вогні, а вже після закипання проварюємо джем з яблуками і апельсинами на самому повільному вогні.

Другий варіант приготування джему: і яблука, і апельсини нарізаємо дрібно, проварюємо з цукром і вже на фінальному етапі варіння подрібнюємо блендером. Варяться фрукти також п'ятдесят хвилин. Готовий джем в баночки розкладається і закупорюють на зиму.

Приємного приготування!