Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити з мюслі з яблуками і сухофруктами?
Всім відомо, що будь-які продукти приготовлені вдома завжди краще магазинних аналогів і це відноситься абсолютно до всього - самостійно можна приготувати навіть мюслі, причому це не займе ні багато часу, не потребує якогось особливого продуктового складу, навпаки, все дуже просто і швидко!

Для того, щоб приготувати з мюслі вам будуть потрібні такі інгредієнти (у розрахунку на одну порцію): дві столові ложки гречаних пластівців, одне яблуко середнього розміру, по одній середньої жмені мигдалю і родзинок, два очищених волоських горіха, чотири-п'ять штучок кураги, 125 грамів йогурту, по одній чайній ложці соняшникового насіння і лляного насіння, чверть чайної ложечки кориці і трохи мускатного горіха (меленого).


У запропонованому рецепті цілком можна зробити деякі відступи від правил і замінити при бажанні яблуко грушею, ну а в сезон замість сухофруктів цілком можна використати свіжі ягоди.
Гречані пластівці слід залити невеликою кількістю гарячої нещодавно перекипевшей води і залишити на деякий час, за який цілком можна підготувати інші інгредієнти: курагу порізати на маленькі шматочки, добре вимите яблуко звільнити від серцевини і не очищаючи шкірку, натерти на крупній тертці, а потім і яблуко, курагу, а також родзинки додати до пластівців. Туди ж влити необхідну кількість йогурту і ретельно перемішати.
перетерти В ступці лляне насіння разом з корицею, соняшниковим насінням, волоськими горіхами і мигдалем, ну а сумішшю (достатньо однієї столової ложки, решта ж цілком можна зберегти до наступного разу) і дрібкою меленого мускатного горіха.