Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити цукерки зі згущеного молока з горіхами?
Подібні цукерки готуються на основі суміші згущеного молока і молока сухого, ну і ще для їх приготування використовуються арахіс або ж будь-які інші горішки у відповідності з вашим смаком вибором (ну або ж ті, які є в наявності на даний момент). Завдяки тому, що цукерки готуються дуже швидко і легко, а виходять дуже смачними, вони чудово підійдуть як солодощі до домашнього чаювання.

Необхідні інгредієнти для цукерок: 150 мл згущеного молока, 150 грамів сухого молока, шість столових ложок цукрової пудри, 25 мл коньяку, один пакетик ваніліну, плитка темного шоколаду, а також близько 50 грамів вже очищеного і попередньо обсмаженого арахісу.


Арахіс (або ж інші горіхи, підготовлені точно таким же чином, тобто вже обсмажені) необхідно подрібнити, а після цього змішати їх з цукровою пудрою, пакетиком ваніліну і 100 грамів сухого молока, а потім додати в отриману суміш необхідну кількість коньяку і згущене молоко і все це перемішати, додаючи потроху 50 грамів сухого молока. Отримана маса повинна бути досить густий, з неї слід сформувати невеликі кульки.
Темний шоколад потрібно розтопити в мікрохвильовій печі і влити в невеликі формочки для цукерок (можна скористатися формами з-під з'їдених покупних цукерочок) по половині чайної ложки шоколаду і викласти зверху на шоколад кульки-цукерки, трохи прим'яти їх і змастити всі цукерки залишилися шоколадом. Форми з цукерками відправити для застигання у холодильник.