Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити цукерки "Яйця з беконом"?
Ці простенькі за своїм складом і приготування цукерки (часу для того, щоб їх зробити знадобиться теж дуже мало - всього якихось 15-20 хвилин) все ж здатні здивувати і порадувати своїм напрочуд незвичайним і дуже оригінальним зовнішнім виглядом - цукерки оформлені у вигляді яєчні з беконом. Саме завдяки цій незвичайною і цікавою формі цукерок вони чудово підійдуть в якості частування для дітей або до дитячих свят - малюки будуть у захваті і дуже здивуються зовнішнього оформлення даного ласощі!

Отже, для того, щоб зробити чотири порції цих оригінальних цукерок під назвою "Яйця з беконом" вам буде потрібно наступне: 100 грамова плитка білого шоколаду (цілком можна використовувати пористий білий шоколад), 12 штучок цукерок "M&m's" (причому необхідно вибрати цукерки саме жовтого кольору), парочка паличок солодкої соломки.


Приготування цукерок вкрай простий: спочатку білий шоколад слід натерти на крупну тертку, а після цього розтопити його за допомогою водяної бані і, як тільки шоколад почне плавитися, зняти з водяної бані. Повністю розтоплений шоколад ще гарячим викладати чайною ложечкою на лист пергаменту. Потім, поки шоколад ще не застиг, покласти на кожну цукерку по кульці "M&m's" і за два невеликих шматочка попередньо поламаною соломки. Прибрати цукерки в холодильник для застигання.