Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити мигдальні цукерки з апельсина і кави?
Такі чудові, незвичайні і оригінальні цукерки з легким натяком на їх приналежність до італійської кухні цілком можна зробити дуже і дуже швидко, витративши на їх приготування буквально 15-20 хвилин, так і продукти для них використовуються найпростіші, причому у мінімальній кількості. Так чому б не порадувати себе і своїх близьких такий цікавим і дивовижно смачним домашнім десертом-ласощі?!

Для того, щоб зробити такі домашні мигдальні цукерки з кавовим і апельсиновим ароматом вам будуть необхідні такі складові: 110 грамів цукрового піску, чверть досить великого апельсина, половинка маленької чашечки (звичайної кавової) завареного дуже міцної кави, 140 грамів мигдалю попередньо подрібненого до стану порошку, а також цукрова пудра.


Міцну каву спочатку слід остудити (до речі, замість кави у цьому рецепті можна використовувати таку ж кількість рому, кавового лікеру, ну або ж простої води). Чверть апельсина (разом зі шкіркою) за допомогою блендера довести до пюреобразного стану.
Дуже дрібно (до стану борошна) перемелений мигдаль змішати з цукровим піском і додати до цієї суміші апельсинове пюре, після чого ретельно перемішати все це, вливаючи понемножечку каву - все кава може і не знадобиться. З отриманої густої маси зліпити невеликі кульки і обваляти їх у цукровій пудрі, після чого охолодити їх і залишити застигати протягом кількох годин.