Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готуються цукерки з кизилом з білого шоколаду?
Смачні цукерки з білого шоколаду прикрасять ваш святковий стіл! Готувати цукерки дуже просто і дуже швидко, в якості начинки використовується солодкий, корисний кизил.


Що потрібно: кизил в'ялений (він продається в супермаркетах чи на ринках), білий шоколад без добавок і силіконова форма для льоду.

Як готувати цукерки: шоколадку ламаємо на дрібні шматочки, в мисочку укладаємо, ставимо в мікрохвильовку і розтоплюємо його. На все про все йде менше двох хвилин. Якщо розтопити на водяній бані шоколад частенько пригорає до стінках посудини, в якій він власне і знаходиться.

У силіконову форму в кожен отвір накладаємо трохи топленого шоколаду, маленької кавовою ложечкою розмазуємо його за стеночкам формочки. У холодильнику тримаємо формочку пару хвилин і потім розкладаємо нарізаний дрібно кизил. Попередньо кизил потрібно промити і підсушити.

Після цього знову шоколад розтоплюємо і заливаємо формочки до повного закриття кожного отвору. Ставимо В холодильник, вичікуємо хвилин тридцять і дістаємо силіконову форму, цукерки витрушуємо і в мисочку викладаємо на серветку.

Приємного!