Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати кекс в банку?
Шоколадні кекси можна готувати заздалегідь і консервувати їх в банки... Не вірите? Пропоную рецепт приготування кексу в банку. До речі, зберігається така випічка аж до двох тижнів.


Необхідні інгредієнти: борошна 160 грам, 50 грам борошна пшеничного, сто грам цукру і сто грам масла вершкового, яйця два і пів чайної ложки соди. Всередині шоколадних кексів буде рідка начинка, це будуть цукерки типу "Корівка" або "Іриска".

Приготування: власне всі приготування просте, як і для звичайних кексів, тісто виходить красиве, не дуже щільне. Ваніль можна додавати за бажанням. Порожні Баночки присипаємо борошном, попередньо змащуємо маслом, потім вливаємо тісто, але не до кінця банки, наповнюючи лише в три чверті. Всередину розтоплені цукерки закладаємо і зверху тесту залишки наливаємо.

Ставимо баночки без кришок в холодну духовку, температуру +180 ставимо і протягом півгодини випікаємо кекси, потім баночки з вже спеченим кексами щільно закриваємо кришками і ... забуваємо про них на день або два. Потім відкриваємо і насолоджуємося дивовижним смаком.

Приємного!