Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати домашній сир з кропом?
Смачний домашній сир можна приготувати з коров'ячого або козячого молока. Якщо в процесі варіння сиру додати дрібно рубаний кріп, виходить ще смачніше. Час приготування займе не багато.


Отже, все, що нам потрібно, це два (три) літра молока коров'ячого, лимон свіжий, великий пучок кропу, два курячих яйця і три ложки сметани. Сіль і будь-які спеції можна на свій смак додавати, а коров'яче молоко можна козячим замінювати.

Як готувати: потрібно збити яйця з сіллю і сметаною. Молоко в каструлю вливаємо, на вогонь поки не ставимо. Вливаємо яйця зі сметаною в молоко, дуже добре перемішуємо, на вогонь ставимо каструлю, доводимо до кипіння і відразу ж зменшуємо максимально вогонь. Варимо хвилин п'ять, потім додаємо сік лимонний і варимо до тих пір, поки сир відокремиться від сироватки. Приблизно через пів години додаємо нарізаний кріп в згорнувся сир, перемішуємо.

На сито марлю укладаємо, переливаємо сироватку з сиром, марлю скручуємо, ставимо вантаж, сироватку зливаємо в банку, вона для млинчиків згодиться. Сир в марлі швидко остигає, його можна їсти прямо відразу.
Приємного!