Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується джем з гарбуза?
З яскравої сонячної гарбуза можна приготувати багато смачних страв, у тому числі і джем. Він виходить ароматним, солодким, смачним і все тому, що вариться джем з курагою.


Необхідні продукти: кілограм гарбуза, пів кілограма цукру, один лимон (можна один апельсин замість лимона взяти), триста грам кураги.

Як готувати джем: курагу потрібно ретельно промити, а гарбуз почистити від шкірки і нарізаних дрібно нарізати. Насіння, якщо такі трапляються, слід видалити. Шматочки гарбуза пересипаємо в каструльку, додаємо цукор, курагу, лимонну цедру і сік лимона. Стосовно цедри: її цілком знімаємо і одним довгим шматочком в джем закладаємо, потім виймаємо з каструльки, викидаємо (можна додати в чай). Варимо густий джем до м'якості гарбуза, ретельно перемішуємо, так всі шматочки власне і подрібнюються в однорідну масу. Можна блендер закликати на допомогу і перетворити вміст каструлі в пюре.

Який густоти варити джем - тут ви вирішуйте самі. Головне помішувати його, стежити, щоб вогонь був маленький. Джем виходить дуже ароматний, смак кураги перебиває смак гарбуза.
Приємного!