Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Домашні глазуровані сирки, як приготувати?
Хочете приготувати смачне і дуже корисне блюдо для всієї родини? Пропоную рецепт приготування глазурованих в шоколаді сирків. За смаком магазинним не поступаються, на вигляд неймовірно апетитні та корисні.


Нам знадобляться такі продукти: сир 600 - 700 грам, 50 грам масла вершкового, 100 грамів цукрової пудри і 100 грам вершків жирних. Для глазурування знадобиться шоколад, його можна приготувати самостійно з какао-порошку, цукру та вершків, або придбати готову шоколадку і розтопити її, от і вийде глазур. Можна білий і чорний шоколад купити і зробити двоколірні сирки.

Як готуються: всі складові слід ретельно перемішати. Що стосується масла, його не палимо, прямо в твердому стані подрібнюємо блендером або в комбайні. Отриману масу на застигання у холодильник ставимо, потім кульки або квадратики ліпимо і знову ставимо в холодильник, щоб застиг гарненько.

Шоколадку топимо, остуживаем і занурюємо холодні кульки на блюдо викладаємо і знову ставимо в холодильник. Все, сирки готові! Їх можна прикрашати стружкою какао або цукровою пудрою. В начинку за бажанням можна кокосову стружку додавати.