Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати млинцевий пиріг з варенням?
Сьогодні розпочинається тиждень Масляної і тому запропонований рецепт млинцевого пирога з варенням, сиром і бананами буде як не можна до речі. До того ж такий пиріг крім того, що буде дуже до місця з-за того, що виготовляється він із млинців, ще й порадує своїм чудовим смаком. Готується пиріг простіше простого, головне в ньому - приготування тонких млинців!

Інгредієнти для млинцевого пирога: для млинців - дві склянки борошна, дві склянки молока, три яйця, 50 г вершкового масла, одна їдальня ложка цукру, дрібка солі; для начинки - 100 г варення (підійде будь-яка на ваш смак), 200 грамів сиру, 100 грамів йогурту і 100-150 грамів бананів.


Спочатку необхідно з молока, курячих яєць та пшеничного борошна з додаванням цукру і солі приготувати тісто для млинців, після чого посмажити на вершковому маслі тоненькі млинці, використавши все приготоване тісто.
Далі пиріг просто потрібно зібрати наступним чином: викласти на блюдо один млинець і намазати його не занадто товстим шаром варення, зверху на нього покласти другий млинець і його вже змастити сиром і накрити третім млинцем, який помазати йогуртом, на наступний млинець викласти тонко порізані кружальця банана. І потім повторювати все у такій же послідовності, поки не закінчаться млинці і начинка. Самий верхній млинець змащувати нічим, готовий пиріг поставити на деякий час в холодильник.