Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати шоколадний кекс в мікрохвильовці за 5 хвилин?
Здавалося б за таке дивовижно короткий час як п'ять хвилин приготувати що-небудь, а в особливості солодку випічку неможливо, але як виявилося, такий рецепт існує і саме за такий коротенький проміжок часу можна приготувати смачний шоколадний кекс, тільки от готувати його необхідно в мікрохвильовій печі. До речі, рецепт цього кексу чудово підходить для того, щоб готувати його разом з дітьми - вони вже точно будуть в захваті від процесу!

Отже, для приготування такого швидкого шоколадного кексика вам будуть потрібні такі складники: чотири столові ложки пшеничного борошна, чотири столові ложки цукрового піску, одне яйце, дві столові ложки какао-порошку, три столові ложки вершкового масла і три столові ложки молока. а крім цього керамічна кружка, яку можна використовувати для приготування в мікрохвильовій печі відповідного розміру.


Спочатку в керамічний кухоль слід висипати і змішати борошно, цукровий пісок і какао.Далі потрібно додати до них сире яйце, молоко, а також вершкове м'яке масло кімнатної температури і знову ретельно перемішати всі інгредієнти.
Мікрохвильову піч необхідно поставити на максимально потужний режим (1000 Ватт) і поставити кухоль з вмістом, включивши піч на три хвилини. Приблизно в середині приготування тісто стрімко підніметься над краєм гуртки, але переживати з цього приводу не слід, так як маса через якийсь час опуститься назад.
Через заданий час швидкий шоколадний кекс буде готовий і його потрібно буде злегка остудити і посипати цукровою пудрою.