Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується молочний коктейль по ГОСТу?
Для приготування такого коктейлю по ГОСТУ потрібно саморобний морозиво і свіже охолоджене молоко. Морозиво готується не складно, замінювати його магазинним не рекомендується, оскільки втрачається автентичність смаку такого коктейлю.


Як готується морозиво: 400 мл молока необхідно змішати з двома чайними ложечками сухого молока, двома чайними ложечками крохмалю і пакетиком ванільного цукру. По мірі закипання молока додаємо 75 грам цукрового піску. Варимо не менше п'яти хвилин, при цьому важливо безперервно перемішувати, оскільки маса починає густіти і може пригоріти.

Гаряче морозиво слід перекласти в плоский не глибокий контейнер в такий, який придатний для заморожування. Закриваємо контейнер, даємо масі охолонути, потім контейнер ставимо в морозилку. Через п'ять - шість годин морозиво буде готово. Його можна просто так їсти, але ми його готували для приготування коктейлю.

У блендері змішуємо склянку морозива і склянку молока, виставляємо найбільшу швидкість, збиваємо до густої піни. Все, коктейль по ГОСТу готовий. Приємного!