Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати цукерки з "Геркулеса"?
Надзвичайно простий рецепт, навіть підліток зможе приготувати ці смачні і корисні цукерки. Готуються вони з сухого "Геркулеса", пластівці беруться саме сухі, тобто заварювати їх попередньо не треба. Ось рецепт:


Процес ліплення цукерок: спочатку змішуємо масло вершкове і молоко + додаємо трохи ванілі, цукру і какао-порошок. Какао додаєте в тому випадку, якщо любите шоколад і хочете приготувати саме шоколадні цукерки. Можна і без какао-порошку ліпити ці цукерочки. Всі складові на вогонь в каструлі ставимо, розмішуємо, прогріваємо, практично доводимо до кипіння і знімаємо з вогню. Маса повинна трохи охолонути.

Тим часом пластівці "Геркулес" смажимо в сухій сковороді, як тільки вони трохи підрум'яняться - знімаємо з вогню і відразу ж пересипаємо до шоколадної густої маси. Сюди ж за бажанням додаємо мелені горішки і нарізані інжир, фініки. Можна додати чорнослив, але він буде сильно домінувати за смаком, тому краще додавати такі сухофрукти, як фінік, курага, інжир.

Ліпимо кульки, овали, квадрати - яку форму конфеткам можна надати. Якщо є бажання, обваливаете в кокосовій стружці, в цукровій пудрі, в какао-порошку - виходить різні за зовнішнім виглядом цукерки.

Інгредієнти: 5 ложок молока, какао 5 ложок, підлогу ст. цукру, півтори склянки пластівців, масла 90 грам, горішки і сухофрукти за бажанням.