Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується нуга з горіхами?
Дуже смачне і по-справжньому святкове блюдо можна приготувати всього за 15 хвилин. Цей десерт називається "нуга з горіхами", крім горіхів можна додати в цей десерт шматочки шоколаду і засушені дрібно подрібнені фрукти.


Що буде потрібно: сто грам цукру, три курячих яйця (тільки жовтки знадобляться), вершки жирні в обсязі пів літра, засушені цукати, вишеньки сухі і дві жмені суміші горіхів (фундук, мигдаль, волоські горішки). З спецій можна додати корицю або кардамон.

Як правильно готується нуга: приготування схоже на збивання домашнього морозива, тобто спочатку збиваються жовтки з цукром, окремо вершки збиваються, ну а потім змішуються вершки зі збитими жовтками. Отримана повітряна маса змішується з дрібно нарізаними ножем шоколадом і горішками. Сюди ж ароматні спеції додаються і, до речі, можна влити трохи коньяку, але тоді це вийде вже суто дорослий десерт.

Отриману масу необхідно в силіконову форму влити, але попередньо саму форму необхідно плівкою харчової вистилати. Масу рідкої нуги виливаємо, зверху тієї ж плівкою закутуємо і ставимо в морозилку. Як тільки маса застигне - дістаємо і нарізаємо скибками.