Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується крем - брюле?
Крем - брюле можна назвати класичним французьким десертом. Спробуємо приготувати це смачне блюдо самостійно, тим більше що готувати його не складно, але все ж деякі хитрощі в приготуванні крем - брюле є...

Отже, нам знадобляться: вершки, цукор,яйця, ванілін і ... так мабуть і все. Тепер про пропорції. Якщо ви готуєте крем брюле на дві - три невеликі порції, то вам буде потрібно всього навсього один свіжий жовток, сто грам свіжих вершків (якщо не свіжі вершки, то десерт не вийде), дві столові ложки цукру з горкою. Ваніль краще брати натуральну і заздалегідь подрібнити її з цукром.


Жовток ретельно розмішуємо з цукром. Маса повинна вийти світла і природно однорідна. Вершки необхідно буде попередньо підігріти (але не кип'ятити), потім влити їх струйкою в жовток з цукром. І постійно помішуємо,що маса стала однорідною і без грудочок і "творожистых з'єднань.

Маса трохи охолола і стала однорідною? Розливаємо по формах (не забуваємо про те, що формочки повинні бути маленькими і змащені маслом) і тримаємо в духовці близько години. Температуру ставимо +100.
Тепер остуджуємо, ставимо в холодильник. Як тільки крем - брюле охололо, десерт можна подавати до столу.

Приємного!