Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
чи Варто говорити зайвий раз про те, на скільки корисні кисломолочні продукти. Вони нормалізують травлення, стабілізують "стілець" і запобігають запорам. Корисний йогурт можна приготувати самостійно, ось рецепт:


Отже, що потрібно: молоко в обсязі літр (або два літри, в залежності від того, скільки на виході йогурту ви хочете отримати) і закваска біфідобактерій. І тут починається найцікавіше - де взяти біфідобактерії? Якщо не хочете довго мучитися і пророщувати їх самостійно (це довго і кропотно), прямуйте до найближчого супермаркету. Знайдіть там у відділі молочних продуктів "Активія" від фірми "Данон". Це натуральний йогурт з чистими біфідобактеріями.

Підігріваєте молоко до 40 - 45 градусів і вливаєте (на літр молока) сто грам йогурту "Активія". Розмішуєте і ставите банку на батарею або в тепле місце (можна укутати ковдрою. Ідеальний варіант - поставити в теплу духовку і підтримувати задану температуру. За шість - вісім годин у вас вийде дуже смачний і неймовірно корисний домашній йогурт.