Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати печеню з тельбухів індички з додаванням картоплі?
Чудове блюдо, яке можна приготувати з тельбухів індички.

Інгредієнти:


Потрошки індички (шлунки, серце, печінка); ріпчаста цибуля; сіль; спеції; помідор свіжий; борошно; картопля; половинка лимона; зелень петрушки.

Процес приготування:

спочатку Необхідно потрошки індичі гарненько промити, потім порізати на кубики. У каструлю з водою опустити шлуночки і варити майже до готовності, потім до них додати серце і печінка индюшиную, готувати до повної готовності, тим самим вода повинна практично повністю випаруватися.

Окремо цибуля ріпчаста необхідно нарізати кільцями або ж полуколечками, брати лука треба дуже багато, так буде смачніше і соковитіше. Цибулю підсмажити на сковородочке, потім додати до нього відварені потрошки, присмачити спеціями і сіллю, все перемішати, додати трохи борошна (близько однієї суповий ложечки). Смажити ще пару хвилин і додати нарізаний на кубики свіжий помідор. Картопля необходить нарізати у вигляді кубиків і також надіслати до потрошкам в сковорідку. Після цього необхідно вилити сік від половиночки лимона, все перемішати, вогонь слабенький, кришечку тримати не дуже щільно причинені і готувати до м'якості картоплі.