Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Гункан - популярна страва японської кухні. Варіантів гункан-суші нескінченна безліч, основні інгредієнти цієї страви - рис, водорості норі, лососева ікра, ікра морського їжака або летючої риби, молюски.


Гункан - суші являють собою брусочки рису, обернути смужкою норі і увінчані ікрою або молюском. Ці гарніри відрізняються ніжною консистенцією і складаються з численних крихітних шматочків. Тому їх складно використовувати суші. Тому рисовий колобок з начинкою загортають у норі і виходить гункан. Так само в цій страві можна використовувати обрізки, що залишилися після приготування суші або сашимі. Так само для гункана беруть салат чука. Вибір інгредієнтів може бути різною, все залежить від смаку і бажання.

Гункан перекладається з японського як «військовий корабель». І дійсно, зовнішній вигляд цих суші нагадує маленькі кораблики. Форма у гункан-суші така, що їх не перевернути і не вмочити в соєвий соус. Тому їдять гункан-суші наступним чином - захоплюють паличками паличками листочок маринованого імбиру, занурюють його в соєвий соус, а потім поливають зверху ікринки так, щоб соус просочився всередину. Потім гункан-суші беруть паличками і опускають на секунду підставою соєвий соус.