Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Любителі японської кухні добре знайомі з таким продуктом, як тобіко. Тобіко застосовується при приготуванні різноманітних видів суші та ролів. Так само є незамінним інгредієнтом і прикрасою для страв японської кухні.


Тобіко - це ікра летючої риби, яка є традиційним компонентом японських суші і використовується для приготування закусок. Ікра летючої риби досить специфічний продукт і використовується тільки в японській кухні.Особливо популярна тобіко у вигляді інгредієнта роли «Каліфорнія». Ікра тобіко в Японії вважається особливим делікатесом, вона відмінно поєднується з прісним вареним рисом.

Свіжа ікра тобіко має червонувато-оранжевим відтінком, копчено-солонуватий смак і хрустку текстуру, ікринки тобіко невеликі, їх розмір від 0,5 мм до 0,8 мм

Технологія приготування тобіко розроблено понад 500 років тому в Японії, її секрет передавався з покоління в покоління. Унікальність продукту в тому, що ікра летючої риби готується в особливому, зроблений за старовинними рецептами, соусі. Він надає ікрі незвичайний аромат і смак.

Ікра тобіко може бути забарвлене в певний колір. Зелена тобіко виходить в результаті фарбування васабі, для отримання помаранчевої ікри використовують імбир, для отримання чорної - чорнило кальмара.