Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати просту квашену капусту?
Існує багато рецептів приготування квашеної капусти. Даний рецепт відрізняється своєю простою і дуже гарним смаком приготовленої капусти.

Інгредієнти:
Капуста, сіль, морква, яблука.

Хід приготування:

1. Необхідно взяти капусту, видалити почорнілі і зіпсовані листя. Потім промити, трохи просушити і пошинкувати з допомогою шатківниці. Викласти в миску.

2. В капусту насипати велику сіль і перемішати, трохи при цьому перетерти в руках, але не сильно. Повинен з'явитися сік. Періодично треба пробувати капусту на сіль. Капуста за смаком повинна бути трохи пересоленим.

3. Моркву очистити і потерти на тертці і додати до капусти, перемішати і додати кмин, журавлину та інші добавки за бажанням.

4. Капусту треба перекласти в ємність для сквашування. Спочатку покласти шар капусти, добре утрамбувати його і покласти цілі промиті яблука, потім знову шар капусти (п'ять або десять сантиметрів) і знову утрамбувати, яблука і капуста, і так пошарово. Верхній шар повинен бути - капуста.

5. Капусту залишити в теплі на три дні, щоб вона скисла. Щодня при цьому капусту треба протикати з допомогою дерев'яної палиці або качалки до самого дна в декількох місцях три або чотири рази на день. Таким чином, буде йти гази, які утворюються при квашенні капусти.

6. Після заквашування капусти потрібно зверху покласти перевернуту тарілку і покласти вантаж, поставити в прохолодне місце.

Приємного апетиту!