Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати рулетики з огірків (консервація)?
Якщо у вас є вдома дуже великі огірки, і ви не знаєте, що з ними робити. То скористайтеся запропонованим рецептом приготування консервованих рулетиків з огірків. Це дуже оригінальна заготовка, яка припаде вам до смаку.

Інгредієнти:


Огірки - один кілограм;
Кріп (зелень) - п'ятдесят грамів;
Естрагон (зелень) - двадцять грамів;
Часник - одна головка;
Листя смородини - п'ятнадцять - двадцять штук;
Сіль - п'ятдесят грамів;
Оцет яблучний - п'ятдесят мілілітрів;
Вода - півлітра.

Хід приготування:

1. Огірки промити і очистити від шкірки. Після цього нарізати на пластини поздовжні, товщина яких повинна бути близько одного сантиметра.

2. Зелень промити, трохи просушити її і порізати дрібно. Часник очистити і порізати на тоненькі пластини. Промити і просушити листя смородини.

3. В каструлю або банку скласти листя смородини, частину зелені. Потім покласти пластини огірків, сіль, зелень і часник. Все це укласти шарами. Зверху прикрити листям смородини.

4. Приготувати розсіл. Для цього треба до води додати оцет, прокип'ятити і дати повністю охолонути. Цим розсолом треба залити каструлю з огірками, прикрити тарілочкою перевернутої і покласти зверху гніт. Огірки повинні постояти добу в прохолодному місці.

5. Після цього треба згорнути рулетиком огірки, вкладаючи в кожен рулетик зелень і часник.

6. У підготовлену і стерилізовану банку скласти листя смородини і рулетики. Розсіл потрібно процідити і прокип'ятити. Після цього гарячий розсіл влити в банки з огірками, зверху викласти листя смородини і закатати банку. Зберігати в прохолодному і темному місці.

Приємного апетиту!