Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати варення з кірок дині?
Не поспішайте викидати динні кірки, вони можуть стати в нагоді для приготування дуже смачного варення. Ось як воно готується:

Потрібні кірки, кислота лимонна, ванільний цукор і звичайний цукор. Ваніль додасть додатковий аромат такого варення, а кислота необхідна лише для того, щоб варення не початок "грати" в банку.

Пропорції: якщо у вас пів кіло кірочок від дині, то вам буде потрібно пів пакетика ванільного цукру, звичайного цукру - пів кіло, лимонної кислоти - одна третина чайної ложечки.


Готуємо варення.
З кожної скоринки необхідно обрізати тверду частину (зовнішню скоринку). Потім нарізаємо дрібно кубиками динні кірки і складаємо в ємність де збираємося варити варення. Засипаємо цукор. Трохи постукаємо каструлю, щоб цукор прокидався до дна.

Каструлю ставимо в холодильник. Через дві години дістаємо каструлю, ложкою великий розмішуємо. Якщо рідини не утворилося - підливаємо пів склянки води.

Ставимо варитися на вогонь. Доводимо До кипіння варення і знімаємо з плити. На наступний день знову доводимо до кипіння і ставимо в холодне місце.
На третій день варимо + додаємо кислоту, проварюємо п'ять хвилин і розкладаємо по банках.