Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Які існують корисні поради із соління риби?
Багато господині не раз вже солили рибу. І знають практично всі підводні камені, які можуть очікувати їх під час приготування такої страви. На що ж потрібно звернути увагу при солінні риби?

1. Насамперед, солити краще зимову рибу. Так як вона жирніше і тому набагато смачніше і корисніше порівняно з літньою рибою. Непогана також і весняна риба.

2. Сіль для засолювання використовувати тільки крупного помелу. Так як в той час як відбувається засолювання риби, то виділяється рідина, а в ті порожнечі, що утворилися під час засолювання і відбувається заповнення сіллю. Якраз велика сіль розчиняється довго, за допомогою чого і відбувається видалення з риби вологи. А якщо для засолювання використовувати дрібну сіль, то відбувається дуже швидке вбирання і розчинення її в рибних тканинах. І виходить не такий ефект від засолювання риби. Ні в якому разі не можна використовувати йодовану сіль.

3. За існуючим правилом - рибу, яка важить менше трьох кілограм, не очищають і не обробляють, а виробляють засолку цілком. Особливо добре треба натирати сіллю голову і зяброву частина.

4. Якщо для засолювання використовується морожена риба, то в такому випадку сіль починає вбиратися набагато швидше і тому визначити готовність риби буває важко. Тому краще керуватися рецептами приготування, де повинно бути вказано час засолювання такої риби.

5. Зимова жирна риба може довше по часу піддаватися засолюванні.