Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати рис по - турецьки з зеленим горошком?
Це блюдо дивно не тільки тому, що рис готується з замороженим зеленим горошком, це блюдо кладуть ще і обсмажені макарони (тонка павутинка). Ось рецепт рису по - турецьки:

Для приготування рису по - турецьки знадобляться такі продукти: двісті грамів рису, рослинне масло, спеція шафран (якщо є), сто п'ятдесят грам замороженого горошку, сто грам самих тонких макаронів (вони в народі паутинкою називаються). Ще потрібно склянку курячого бульйону ну і звичайно ж незмінна сіль і перець.


Який брати рис? В ідеалі для цього страви потрібен якісний рис, який би вже в готовому блюді тримав форму і при перемішуванні рисинків не розвалювалися б. Тому бажано взяти рис сорту "басматі".

Рис промиваємо, замочуємо на десять хвилин в солоній воді. Потім воду зливаємо і рис варимо в бульйоні. Якщо бульйону замало, то розбавляємо його водою. Сюди ж додаємо і щіпку шафрану, щоб рис трохи подзолотился.

Рис варимо, але не переварюємо! Відкидаємо рис на сито.


Тепер обсмажуємо макарони на рослинному маслі, вони повинні стати коричневими. Поки макарони обсмажуються, зелений горошок (заморожений) заливаємо окропом. Зливаємо воду з горошку, додаємо його до макаронів (вже підсмаженою), додаємо сюди ж і рис. Сіль, перець, спеції - додаємо все це до смаку.

Рис по - турецьки з зеленим горошком готовий!