Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати солодкий пиріг з лаваша з сиром?
Всі ми звикли до того, що з лаваша роблять солоні пироги. В якості начинки використовувалося сулугуні і багато зелені. А цей пиріг навпаки адресований тим, хто любить солодке. Тут в якості начинки використовується сир.

Інгредієнти:


Сир - п'ятсот грамів;
Лаваш - три штуки;
Сметана - сто п'ятдесят грамів;
Яйця курячі - дві штуки;
Кефір - один стакан;
Сіль і цукор-пісок.

Хід приготування:

Необхідно приготувати начинку. Для цього потрібно сир розмішати виделкою і додати до нього сметану і одне куряче яйце і півсклянки кефіру, додаємо сіль і цукор-пісок. Суміш повинна бути рідке, як сметана.

Беремо приблизно півтора лаваша і вистилаємо нею дно форми, що обов'язково краї звисали. Решті лаваш треба порвати на шматки і вмочати в начинку, потім класти у форму для випічки лавашу. Таким чином, весь лаваш і начинка повинні бути покладені в форму для лаваша.

Після цього треба загорнути кінці лаваша і сформувати лаваш. Після цього пиріг залити сумішшю з кефіру (півсклянки) і одного яйця. Ставимо випікати приблизно на тридцять п'ять хвилин, температура в печі повинна бути від ста сімдесяти п'яти до двохсот градусів. Верх пирога повинен зарум'янитися. Готовий пиріг треба нарізати на шматочки і викласти на блюдо.

Приємного апетиту!