Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Що таке маргарин і його різновиди?
Для будь-якої доброї господині необхідно знати всі властивості і області застосування в кулінарній справі такого поширеного продукту, як досить добре відомий маргарин.


Йому притаманна схожість по своїм якостям, смаком і за хімічним складом на вершкове масло, але для деяких випадків маргарин є більш відповідним компонентом в приготуванні різних страв. По своїй суті маргарин являє твердий харчовий жир, вироблений шляхом збагачення змішаних рослинно-тваринних жирів або тільки рослинних. В якості основи використовується найчастіше рослинне масло, яке за допомогою спеціальних технологічних прийомів відділяється від рідини з додаванням солі і лецитину. Отримана маса перемішується з кислим молоком, після чого при необхідності до неї додається тваринний жир у вигляді свинячого або яловичого сала. Вершковий смак і запах маргарину надає саме сквашене молоко.

Весь вироблений маргарин за своїм виглядом і призначенням визначається рецептурою, при цьому існує розділення по двох основних групах - столового маргарину і кухонному. Виробництво кухонного маргарину здійснюється з використанням змішаних рослинних і тваринних жирів або виключно рослинних.

Столовий маргарин в свою чергу розподіляється за трьома видами - вершковий, безмолочный і молочний маргарин.