Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити бантик з шоколаду?
Прикрашені шоколадом торти не тільки красиві, але ще й дуже смачні. Такі торти з задоволенням з'їдає дітлахи, так і дорослі теж не проти покуштувати шматочок шоколадного ласощі. Оздоблення з шоколаду бувають самі різні - і у вигляді шоколадної стружки, і ажурні, а можна зробити навіть великий бантик з шоколаду.


Для цих цілей краще взяти шоколад білий, пластикову папку для паперів, типу файлу, яка легко гнеться.

Із пластикової папки нарізаємо смужки, довжину ви коригуєте самі, так як довжина залежить від розміру бантика. Єдине, що при цьому треба врахувати: чим менше довжина шоколадної смужки, тим краще петля тримає форму. Ширина такої смужки повинна бути приблизно три сантиметри, але це теж все дуже індивідуально. Кінчики у смужок треба звузити з двох сторін.

Отже, бант наш буде складатися з шоколадних петельок, тому кількість петельок треба регулювати в кожному конкретному випадку, все буде залежати від розміру банта.

Шоколад розтопити на водяній бані, потім намазати на вирізані смужки. Намазувати шоколад можна з допомогою пензлика. Потім треба скріпити кінці смужки разом, шоколад повинен опинитися всередині петлі. Розкласти на тарілці і дати застигнути, потім перенести на холод і потримати в межах чверті години, потім легше буде знімати пластикові смужки.

Дуже акуратно знімаємо пластикову смужку, повинна вийти шоколадна петелька.

Тепер починаємо прикрашати торт, розкладаємо петельки у вигляді великого святкового банта, кріпити їх треба краплі розплавленого шоколаду. Спочатку петельки треба розкласти по великому колу, наступний ряд - вже коло звужується, і, нарешті, заповнюється середина. Бант святковий готовий! Його можна робити різних кольорів, для цього просто в розплавлений шоколад треба додати харчовий барвник і розмішати.