Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати сендвічі «Святкові»?
Це чудові сендвічі, які можна сміливо приготувати на роботі на якусь святкову дату. Це буде легка й одночасно смачна закуска, яка багатьом припаде до смаку.

Інгредієнти:

Кетчуп; хліб тостовий; салат листовий; майонез; томати свіжі; мариновані корнішони; сир і шинка.

Хід приготування:

Це блюдо можна приготувати безпосередньо перед торжеством. Треба взяти тостовий хліб, який вже порізаний на шматочки. Потім змішати кетчуп і майонез. Після цього треба промазати приготованим соусом, тільки треба сильно намазувати, щоб потім надлишки соусу не потекли.
Листя салату треба відокремити, промити і просушити. Ковбасу або шинку тонко порізати, сир нарізати. Корнішони порізати на половинки. Томати нарізати кружечками.

Формуємо наш сендвіч. Для цього на намазаний хліб потрібно покласти один листок салату, зверху ковбасу або шинку, потім сир, ще покласти корнішони і кружечок томату. Зверху накрити сендвіч шматочком хліба, який зсередини теж треба змастити соусом. Після цього сендвічі перекласти в тарілку і прибрати на холод, щоб сендвіч краще просочився. Потім можна розрізати сендвіч на чотири невеликих сендвіча або два сендвіча трикутної форми. У кожен сендвіч треба увіткнути шпажку, яка скріпить сендвіч.

Після цього листя салату треба розкласти на тарілці і поверх розкласти їх приготовані сендвічі.

Приємного апетиту!