Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити шоколадну стружку?
Всі ми прекрасно знаємо плюси і мінуси шоколаду. Але уявити собі торт без шоколаду дуже важко. Шоколад нам дарує гарний настрій, тонізує і ще торти з шоколадом дуже смачні. Приготувавши будинку торт з допомогою шоколаду його можна дуже красиво і швидко прикрасити, тут навіть не потрібні і професійні навички. Наприклад, можна прикрасити за допомогою шоколадної стружки.


Для прикраси тортів чи тістечок можна використовувати різні кольори шоколаду, різні види стружки, тобто комбінувати їх.

найпростіший і розповсюджений спосіб приготувати стружку з шоколаду - це просто треба натерти на тертці плитку шоколаду, можна натерти крупно або дрібно.

Можна покласти в тепле місце шоколадну плитку, після того, як шоколад стане м'якше, з допомогою гострого великого ножа шоколад зрізати під кутом тонким шаром, тоді він почне згортатися в трубочку. Потім такі спіральки шоколадні треба поставити в холодне місце, щоб вони застигли і вже після цього прикрашати ними торт, тоді такі спіральки будуть тримати форму.

А можна шоколад розтопити на водяній бані, а потім вилити на рифлену поверхню, поставити на холод. Після цього вже з допомогою гострого ножа треба зрізати тонким шаром шоколад. Вийде стружка велика за розміром. Потім стружку треба знову охолодити і можна прикрашати нею торт.

Існує ще й інший спосіб приготування стружки. Її можна виконати не тільки за кольором шоколаду або білу або кавову або темно-коричневу, а можна зробити кольорову. Для цього треба розпустити шоколад білого кольору на водяній бані і влити в нього трохи барвника. Колір може бути будь-якою, на ваш розсуд. І вже з застиглого кольорового шоколаду можна робити різну стружку.