Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно їсти хот-доги?
Ось, здавалося б, дивне питання: як правильно їсти хот-доги, що тут може бути особливого. Однак існує ціле священнодійство з поїдання цієї «гарячої собаки».


Для себе треба запам'ятати кілька правил.

1.Хот-дог - це булка, надрізана уздовж, в яку поклали гарячу сосиску.

2.перш всього, першим шаром в хот-догів повинні бути соуси, зразок майонезу, кетчупу, гірчиці, які викладаються поверх сосиски, потім можна покласти порізану цибулю (кільцями), можна маринований цибулю, капусту квашену, а зверху посипаємо тертим сиром, можемо поперчити, додати часник. Можна додавати різні компоненти, все залежить від вашого смаку.

3.Брать сосиску краще паперовій, а не полотняною серветкою і є дуже акуратно, так як там знаходиться соус, який може забруднити вашу одяг.

4.Класть хот-доги на тарілку - це значить ображати «гарячу сосиску». Хот-дог не можна випускати з рук до переможного кінця.

5.Хот-доги треба з'їсти не більше ніж за п'ять укусів, а якщо вийде через три, то це взагалі буде чудово. Якщо все ж хот-доги вийшов занадто довгий, то максимум сім укусів дозволено зробити.

6.Хот-доги прийнято доїдати до кінця, так що, замовляючи «гарячу собаку» постарайтеся розрахувати свої сили, що б не довелося потім з силою впихати в себе хот-доги.

7.Пальцы після поїдання хот-дога можна добре облизати, а вже після витирати серветкою або мити водою.

8.Хот-доги можна запивати лимонадом, пивом, чаєм охолодженим або содової, а от вино пити з хот-догом не можна.

9.«Гарячу собаку» можна коли завгодно, хоч на сніданок, хоч на обід, хоч на вечерю, хоч на свято і в будь-який час року.

10.Всегда треба пам'ятати про те, що їсти хот-доги треба з гарним настроєм і гумором.

Приємного апетиту!