Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Яка тривалість смаження шашлику?
Шашлик можна приготувати з різного м'яса. Але скільки часу різні види шашлику смажаться на вогні?


Наприклад, шашлик з бекону або шпику смажиться тільки на одній стороні близько п'яти хвилин і зі зрізаною скоринкою. Шинка смажиться трохи менше - чотири хвилини, але з обох сторін, після чого температура зменшується і шинку тримають ще за шість хвилин з кожного боку.

Щоб посмажити шашлик із сосисок, потрібно спочатку зняти з них оболонку і проколоти вилкою в деяких місцях. Смажать сосисковий шашлик у вершковому маслі близько п'яти хвилин на сильному вогні, постійно перевертаючи, а потім ще п'ять хвилин, але на більш слабкому.

Шашлик з риби вимагає обережного до себе ставлення. Якщо спочатку для шашлику були порізані тонкі шматки риби, то їх смажать, не перевертаючи хвилин п'ять. Якщо шматки товстіший, тоді йде від восьми до десяти хвилин, але шашлик потрібно буде перевертати і змащувати вершковим маслом. Якщо риба смажиться на барбекю, то її краще змастити маслом, збризкати соком лимона і загорнути шашлик у фольгу, щоб не обгорів.
Щоб підсмажити шашлик з печінки, потрібно очистити від плівок і прожилок, зрізати занадто тверді місця і змастити маслом. Смажиться печінка по дві хвилини на решітці, на кожній зі сторін. Після цього зменшити вогонь і смажити ще за дві хвилини.

Не менш смачним буде шашлик з курки. Можна такий шашлик готувати з цілих курячих тушок або порубати на шматочки. Для початку шматочки курки треба промазати маслом, нанизати на шпажки і смажити то з однієї, то з іншої сторони за чотири або п'ять хвилин, потім акуратно перевертаючи, смажити ще хвилин двадцять п'ять. При протыкании м'яса курки ножем повинен з'явитися світлий сік, значить шашлик вже готовий.