Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як підготувати заготовку торта перед прикрасою?
Часом спечене кондитерський виріб потребує додаткової обробки, для досягнення кращого естетичного вигляду і смакових відчуттів.


Для обробки часто використовують подрібнений горіх і цілі ядерця. Якщо це фруктовий торт, то його можна прикрасити фруктами, а зверху залити желе. Також для прикраси тортів використовують помадку, крем, збиті вершки, варенням.

Перед тим як прикрасити бісквітну або пісочну заготівлю, рекомендується спочатку вийняти її з форми. Для того щоб легше було вийняти корж з форми, треба насамперед форму перед випічкою добре промазати маслом вершкового масла або маргарину, а потім просипати борошном або манною крупою або можна викласти пергаментний папір. Після випічки форму треба поставити на мокру ганчірку і дати постояти, поки не охолоне форма, тоді спечений корж буде діставатися легко.

Після того як корж охолоне треба зачистити боки, якщо вони занадто засмаглі. Це можна зробити за допомогою щіточки, терки або просто зрізати ножем.

Після того як корж досить добре охолоне можна розрізати його на два або три пласти. Нижній корж потрібно промазати підготовленим кремом, потім покласти наступний корж, потім знову крем, зверху покласти корж, який треба просочити сиропом, після цього покрити кремом і можна з допомогою виделки зробити «хвилі». Боки торта треба також промазати кремом, а потім присипати крихтою. Крихту можна приготувати зі звичайних сухарів, які стовкти. Або ж зібрати крихти, які отримали в результаті зачистки низу, боків або верху спечених коржів.

Торти можна прикрасити малюнками, трояндочками з крему або мастики, шматочками желе, шоколадом, горіхами. Для прикраси необхідно використовувати кондитерський шприц або мішок, з різними насадками.