Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати сироп для глазурування пряників медових пряників і?
Багато воліють до чаю ароматні пряники, пряники, коржики, покриті сиропом, глазуровані. У молодих хазяєчок часом виникає питання правильного приготування сиропу для глазурування домашніх кондитерських виробів.


Для приготування сиропу необхідні наступні інгредієнти:

Вода - півсклянки;
Цукор-пісок - 1 стакан.

Процес приготування:

Треба взяти каструлю з товстим дном і всипати в неї цукор-пісок, потім залити водою і поставити на середній вогонь, уварювати до проби цукру «товста нитка». Для цього треба уварювати приблизно 25 - 35 хвилин. Для того щоб переконатися, що сироп уварился, треба пальцями взяти трохи остиглого сиропу, потім стулити і, якщо при розмиканні пальців буде тягнутися товста нитка, сироп готовий. Під час приготування сиропу треба постійно видаляти піну. Потім вже готовий сироп можна ароматизувати і трохи остудити.

Після цього можна глазурувати кондитерські вироби. Якщо це великі пряники або пряники, то глазурування краще наносити за допомогою пензлика. А ось вже дрібні вироби можна просто занурювати прямо по кілька штук в сироп. Як тільки закінчили наносити сироп на кондитерські вироби, їх необхідно розкласти на деко і поставити в теплу духовку, температура якого повинна бути 50 або 60 градусів. Підсушити треба поки на виробах не буде з'являтися білої і блискучою скоринки.