Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » З чим краще всього поєднується пиво?
Пиво - улюблений напій людей різних національностей. У кожній країні були винайдені страви, які надають демократичному напою особливий смак. «Пивний» етикет сильно відрізняється у людей різних національностей.


Китайці воліють до пива Tsing Tao, японці - Sapporo, а італійці - Peroni. Особливо популярним поєднанням у багатьох кухнях світу є подача пива до дичини, жирних м'ясних страв, рибних страв, копченого. У цих випадках пиво не тільки приносить задоволення, але і відмінно втамовує спрагу. Поєднання пінного напою з солоними закусками і стравами вважається класикою і незмінним правилом у всіх країнах світу.

У Росії пиво прийнято поєднувати з чіпсами або солоною рибою. Строгих правил не існує, тому пиво може бути подано з абсолютно всіма видами страв і закусок. Серед великих любителів пива прийнято вибирати блюдо в залежності від кольору напою. Так, до світлого пива краще всього підходять сир, креветки, раки, в'ялені снєтки, горішки, крекери. Темний сорт відмінно поєднується з гарячими стравами, м'ясними і рибними салатами. Фруктове пиво і ель в Росії як і раніше вважаються екзотикою. Вживати їх краще без закуски.

Щоб хмільний напій повністю проявив свій аромат і смак, його обов'язково потрібно охолодити до 6-8 С, приготувати закуску, влаштуватися зручніше в улюблене крісло - тепер можна приступити до трапези.