Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Що потрібно знати про чай з бергамотом?
Смак чаю з бергамотом чудово бадьорить і підвищує настрій. У цього чаю англо-китайське походження, і всупереч поширеній думці він являє собою не просто траву, яка додається в заварку. Для виготовлення чаю з бергамотом у виробництві використовується ефірне масло бергамота, який, до речі, доводиться родичем лимону.


Вибирати такий чай досить просто, хоча б тому, що його незабутній запах важко переплутати з яким-небудь іншим чаєм. На сучасному ринку існує багато чайних фірм, які спеціалізуються на чаї з бергамотом.
Окреме питання полягає в тому, як же правильно зберігати цей чай. Справа в тому, що він відноситься до ароматизованим чаїв, значить, для зберігання такого чаю необхідно знайти ємність з щільно закривається кришкою. Краще вибирати ємності зі скла або фарфору, у крайньому випадку, підійде метал або картон. Чай з бергамота має властивість вбирати в себе сильні запахи, але в хороших умовах його можна зберігати близько року.

Чай з бергамотом дуже корисний для здоров'я людей. Він чудово тонізує організм, стимулює мозок на роботу. Крім того, шкіра також добре відгукується на присутність в раціоні цього чаю - пори звужуються, а пігментні плями зменшаться.